19 Ocak 2011 Çarşamba

Evinizin stilini değiştirecek öneriler
kilim minderlerBeyaz mutfak ve banyoda siyah beyaz fotograflarYazlık ev banyosunda sepetlerle yaratılan tarzBohem tarz dekorasyonda resimlerCanlı renkler-mekana canlılık ve enerji veriyorEski ahşaplarınızı boyararak renklendirinÇalışma odanızda stil yaratın-duvar-resimler ve mavi renkBanyoda duvar kağıdı uygulamasıkonsol-puflar-abajurlarDeri puf sehpa
Yaşadığımız yere yepyeni bir stil kazandırmak için renk,doku,malzeme,tarz ya da fonksiyon....

1-Fotoğraf-Beyaz bir banyo veya mutfağınıza biraz hareket katmak isterseniz siyah-beyaz fotoğraflar asın.Bunları gruplandırmak güçlü bir etki yaratacaktır.

 2-Renk::evinize canlılık ve enerji katmanın en kolay ve ucuz yoludur.Ahşap bir kanepenize fuşya ve turuncu renklerde ekleyeceğiniz yastıklar  odanıza canlılık katacaktır.

3-Kilim.yalın ortamlara renk katmak istiyorsanız kilimlerden yararlanın.Eski kilimlerinizi yer minderi olarak değerlendirebilirsiniz.Kullanılan mekanda pozitif bir enerji ve neşe katacaktır.

4-Duvar kağıdı,stencil ve sticker:Duvarınıza uygulayacağınız duvar çıkartmaları ve stencille dinamik bir görüntü elde edebilirsiniz.Banyonuzun bir duvarına uygulayacağınız desenlli bir duvar kağıdı,banyonuza bir tarz katacaktır.

5-Sepetler:mutfak ve banyolarda depolama amaçlı kullandığımız sepetler,hem dağınıklıkları ortadan kaldıracak,hem de ortama şıklık katacaktır.

6-Dinlenme koltuğu:fonksiyonel olarak hem oturma,hem uyuma ,hem de dinlenme amaçlı kullanacağınız kanepe mekana bir stil katacaktır.

7-Patine boyalar-patine tekniğiyle mobilyalarınıza renklendirebilir,eski görünüm verebilirsiniz.Ahşap mobilyalarınızı boyayarak renklendirin.Bakınız

8-Raf:Mutfağınıza raf ilave ederek,porselen tabaklarınızı sergileyebilir,yeni bir hava yaratabilirsiniz.Mutfaklarda dekoratif raflar Burada

9-Puf:puflarınızı salonunuzda oturmak dışında sehpa olarak kullanabilirsiniz.Üzerine tepsi içinde de aksesuarlarınzı sergileyebilirsiniz.

10-Konsol-abajurlar-Evinize bir tarz katacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Evde mutlu olmanız için yapmanız gerekenler

Daybed-yatak-kanepeHiç yorum yok:

Yorum Gönder